Żeglowanie jest rzeczą konieczną...

imageimageimageimageimageimage

  Wolna koja
 

Strona główna ›› Rejsy na statkach
Znajdź nas na facebooku

Kalkulator

Kurs sprzedaży Euro (NBP)

EUR = 4,38 PLN

Kontakt

tel/fax: 22 639 74 74
kom.: +48-602 468 455

 

Rejsy na statkachRejsy wycieczkowe


to aktualnie jedna z najciekawszych form wypoczynku. 

Na pokładach luksusowych statków motorowych i żaglowych proponujemy niezapomniane wakacje na wszystkich morzach i oceanach naszego globu. 


Na morzach całego świata

Rejs wycieczkowy na statku zapewni Państwu niezapomniane przeżycia.
Morze Śródziemne i jego cywilizacje, fascynujące Norweskie Fiordy i Przylądek Horn, uroki Karaibów i lodowce Alaski, perły Oceanu Indyjskiego – Seszele, Madagaskar, Zanzibar, wszędzie czeka na Państwa rejs i jego atrakcje.

Rejsy na żaglowcach

Rejsy na żaglowcach wyróżniają się wśród innych podróży morskich. Łopot białych żagli na strzelistych masztach i muzyka wiatru w takielunku daje poczucie wolności i harmonii z przyrodą.

Na największych rzekach Rosji, Ameryki i Chin

Oferujemy także ciekawe rejsy po rzekach Rosji i Ameryki Północnej, na Renie, Dunaju, Dnieprze, Mekongu w Wietnamie czy Jangtsy w Chinach.

Luksusowe wyposażenie i atrakcje na statku

Na swoich pokładach statki wycieczkowe oferują wszelkie możliwe sposoby przyjemnego spędzenia czasu: baseny, centra spa i fitness, nastrojowo urządzone kawiarnie i bary, kasyna, imprezy taneczne, przedstawienia teatralne i najnowsze filmy, salony piękności lub biblioteki, sale konferencyjne i ścianki wspinaczkowe lub lodowisko. 

Postoje w najciekawszych miejscach na trasie

Jednak pływanie od miejsca do miejsca jest tylko częścią wakacyjnych atrakcji. Statki zatrzymują się w najciekawszych miejscach na trasie rejsu i wtedy jest czas na zwiedzanie miast i zabytków lub inne specjalne atrakcje.

Oferty specjalne

Spośród rejsów kilkudziesięciu linii żeglugowych polecamy szczególnie oferty specjalne o atrakcyjnych cenach obejmujących dolot do miejsca rozpoczęcia rejsu, podróż w kabinie wybranej kategorii, pełne wyżywienie i uczestnictwo w imprezach na statku. 

Rezerwacja

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania i prześlemy wykaz dostępnych rejsów oraz szczegółowe informacje o każdym z nich. Zapraszamy!